Ta strona używa ciasteczek (COOKIES). Pozostając na niej, zgadzasz się na politykę Cookies [close]

Koatan i stres – warsztaty 12 i 13.03.2016

Drugi marcowy termin warsztatów z Kassiją i jej KOATANEM.

Oddaj się muzyce i poczuj radość w ciele
Tańcz, a przypomnisz sobie siebie
Dotknij, a poczujesz połączenie
Otwórz się, a ujrzysz siebie samego w innych i zaufasz.

KOATAN to miejsce, gdzie TY i Twoje potrzeby są najważniejsze. Zwalniasz, oddajesz się muzyce, przestrzeni i masz możliwość spotkania ze sobą. Praca w grupie zapobiega izolacji emocjonalnej, duchowej i fizycznej i wzbudza poczucie bezpieczeństwa.
Napięcie, strach, żal, ból, choroby? Czy wiesz jak długotrwały stres wpływa na Ciebie, Twoją psychikę, ciało i wszelakie relacje z ludźmi i z całym światem? Czy potrafisz go rozpoznać i czy wiesz co z nim robić?

Kassija Te jest Absolwentką rytmiki na Akademii Muzycznej w Łodzi, etnomuzykologii na Uniwersytecie Warszawskim. Fascynatka świata muzyki i ruchu oraz holistycznego ujmowania Człowieka, współpracuje z placówkami artystycznymi i edukacyjnymi w Polsce i za granicą. Aktorka, pieśniarka, multiinstrumentalistka, szczudlarka, propagatorka rozwoju poprzez ciało, głos i dźwięki, a także szeroko pojęty Dialog, poczucie Wspólnoty oraz pracę ze stresem. Masażystka Dźwiękiem.
„Zapraszam na moje zajęcia będące syntezą doświadczenia i inspiracji, których dostarcza Codzienność, Muzyka i Mistrzowie Życia…”
Dwudniowe warsztaty organizowane są przez Stowarzyszenie Twórców Kultury I Sztuki KAMIENICA 56 i odbywają się w Łódzkim Domu Kultury
12 marca – godz.14 – 18
13 marca – godz 11 – 14
Koszt udziału w dwudniowym warsztacie – 80zł

Zgłoszenia oraz wszelkie pytania proszę kierować na adres: kassija.art@gmail.com
ilość miejsc ograniczona.

Komentowanie wyłączone.