Ta strona używa ciasteczek (COOKIES). Pozostając na niej, zgadzasz się na politykę Cookies [close]

„PROTEST W NOC ŚWIĘTOJAŃSKĄ”

„PROTEST W NOC ŚWIĘTOJAŃSKĄ”

Nie oddamy Muzeum Książki!

Wszystkich, którym bliskie jest Muzeum Książki Artystycznej
w Łodzi zapraszamy do udziału w Proteście w Noc Świętojańską 2014!
Szczególne zaproszenie kierujemy do artystów (plastyków, muzyków i przedstawicieli wszelkich innych dziedzin sztuki),
którzy czują się związani z tym miejscem. Czekamy na Wasze zgłoszenia do udziału w wystawie będącej aktem poparcia dla Muzeum i sprzeciwu wobec trudnej sytuacji, w jakiej się ono znalazło. Od 7 czerwca czekamy w Muzeum na Waszą wizytówkę do formatu A4 (pion lub poziom) zawierającą Wasze imię i nazwisko, adres mailowy, numer telefonu oraz dziedzinę sztuki, którą się zajmujecie. Będzie nam bardzo miło, jeśli dołączycie do niej swoje zdjęcie lub zdjęcie Waszej pracy, tak aby oddawała ona charakter Wasz i Waszej twórczości.

Jan Kowalski
jankowalski@mail.pl
tel. 332 223 332
malarstwo

30 maja o 20.00 w Muzeum Książki odbędzie się spotkanie organizacyjne. Informacje dotyczące wystawy można będzie uzyskać również 31 maja od 20:30 w „Naszej Galerii” przy
ul. Piotrkowskiej 17 oraz w „Niebostanie” pod tym samym adresem. Podczas wszystkich tych spotkań rozdawać będziemy ulotki informacyjne.

21 czerwca (sobota) wystawę wizytówek otworzy wernisaż połączony z ogniskiem i wspólnym graniem. Podczas wernisażu wypełniać będziemy ankiety dotyczące dalszych losów Muzeum Książki. Swoje poparcie będzie można wyrazić w ten sposób aż do zakończenia wystawy w dniu 29 czerwca. Do wypełniania ankiet zachęcamy WSZYSTKICH, którym Muzeum nie jest obojętne.

Wszelkie informacje i szczegóły dotyczące Protestu w Noc Świętojańską dostępne są pod numerem telefonu – 512 639 992.

Skomentuj

You must be zaloguj się by dodać komentarz.